Firma:

Firma "Miramare" powstała ponad 23 lata temu i w początkach swej działalności zajmowała się usługami elektrycznymi. Po założeniu sklepu rozszerzyła zakres usług o instalacje CO. Po zauważeniu problemów związanych z oszczędnością kosztów energii postanowiła poruszyć także tę kwestię. Pomógł w tym fakt pojawienia się na rynku polskim Ekofibru, który pozwolił na kolejne rozszerzenie działalności w dziedzinie termoizolacji.

Kontakt:

Olsztyn - PPHiU "MIRAMARE"
11-030 Purda, Marcinkowo 68, tel./fax 89 512 20 61, 602 800 531
Marek Samsel 602 363 590,
e-mail: miramare@ekofiber.pl - prosimy o imienne podpisywanie się w poczcie elektronicznej oraz podawanie nr telefonu w celu nawiązania lepszego kontaktu z zainteresowaną osobą. Inne strony: www.miramare.pl

Czym jest Ekofiber?


To tani, energooszczędny, o doskonałych właściwościach termoizolacyjnych, ognioodporny, przyjazny środowisku i człowiekowi, dyfuzyjny (oddycha), montowany bez strat technologicznych, chroni drewno przed pleśniami i grzybami, a metale przed korozją, nieprzyjazny dla gryzoni i insektów, posiada dobre właściwości izolacji akustycznej, uhonorowany wieloma nagrodami i wyróżnieniami, materiał termoizolacyjny.